Topnici se dobro namučili protiv davljenika Middlesbrougha

805

U utakmici 33. kola engleske lige Arsenal je u gostima teško izborio pobjedu protiv davljenika Middlesbrougha sa 2:1.

Topnici su trijumfom na Riversideu ostali u borbi za mjesto koji vodi u Ligu prvaka. U utakmici 33. kola engleske lige Arsenal je u gostima teško izborio pobjedu protiv davljenika Middlesbrougha sa 2:1.

U 42. minuti Alexis Sanchez je doveo topnike u vodstvo lijepim pogotkom iz slobodnog udarca, a u petoj minuti nastavka domaćin je izjednačio, strijelac je bio Negredo.

Middlesbrough je imao veliku priliku, ali Ayaleov udarac zaustavio je vratar Čech. Pobjedu Arsenalu donio je u 71. minuti Mesut Özil nakon lijepe akcije.

premier33

U utakmici 32. kola španjolske lige Alaves je kod kuće pobijedio Villarreal sa 2:1. Strijelci za domaću momčad bili su Ibai (35.) i Ely (45.), a poraz je ublažio  Bakambu (70.). piše