Inter pretekao Juventus

845

icardiIcardi dva puta glavom za pobjedu nad Atalantom.

Inter – Atalanta 2:0 u 13. kolu Serie A. Nerazzurri su i dalje jedina neporažena momčad osim vodećeg Napolija. Sada su izbili na drugo mjesto i pretekli aktualnog prvaka Juventusa, koji je izgubio (2:3) kod Sampdorije.

Oba gola za Interovu pobjedu postigao je Mauro Icardi, u 54. i 60. minuti i to na identičan način, glavom na ubačaj s desne strane.

Za prvi ga je poslužio Antonio Candreva centaršutom iz slobodnog udarca, a kod drugog mu je sve pripremio Danilo D’Ambrosio.

Desni bočni Intera sjajno je presjekao dodavanje braniča gostiju Palomina, prošao po desnoj strani, prebacio loptu na lijevu nogu i tako poslužio Icardija za njegov i Interov drugi gol.

Argentinski strijelac tako je došao do 13 golova u jednako toliko prvenstvenih utakmica.

Kod pobjednika je Ivan Perišić odigrao cijelu utakmicu, a Marcelo Brozović ušao je u igru u 73. minuti umjesto Candreve.   piše i video