Ovo je godina čarobnih poteza

633

gol sezoneVideo: Brozović i suigrači su samo gledali u čudu Pogledajte novi eurogol, a prošlo je samo 48 sati od remek-djela Bilićevog ljubimca.

U susretu osmine finala talijanskog nogometnog Kupa Inter je bez Perišića i s Brozovićem na klupi svladao Bolognu s 3:2, ali tek nakon dodatnih 30 minuta produžetka. A imala je milanska momčad dva gola prednosti već nakon 39 minuta.

Inter je poveo u 33. minuti sjajnim škaricama Jeisona Murilla nakon što je korner izveo Joao Mario. Sjajan pogodak samo par dana nakon što je West Hamov napadač Andy Carroll napravio nešto slično u 18. kolu Premiershipa protiv Crystal Palacea.

Mario je asistirao i šest minuta kasnije Rodrigu Palaciju za 2-0. Gosti su u završnici prvog dijela smanjili golom Blerima Džemailija, a u 73. minuti je izjednačio Godfred Donsah.

Ipak, Bologna nije uspjela napraviti konačan preokret, jer je u osmoj minuti produžetka Candreva pogodio za 3-2, prednost koju je Inter ovoga puta uspio sačuvati.

Gol de Murillo Inter de Milão – Digno de Puskás…

Marcelo Brozović je u igru ušao u 94. minuti umjesto Edera, dok je Ivan Perišić dobio poštedu.

Inter će u četvrtfinalu igrati protiv pobjednika susreta Lazio – Genoa koji je na rasporedu u srijedu, kad se sastaju i Sassuolo – Genoa, dok je posljednji susret osmine finala u četvrtak, 19. siječnja, kada će snage odmjeriti Roma i Sampdoria.

Plasman u četvrtfinale ranije su izborili Juventus, Milan, Napoli i Fiorentina. piše