“Zalutali metak” pa – rapsodija: Neymar počeo i završio veliki preokret PSG-a

739

psg toulusePravu golijadu vidjeli su gledatelji na Parku prinčeva.

U trećem kolu Ligue 1 čak je sedam pogodaka postignuto na utakmici PSG – Toulouse. Parižani su slavili s 6:2.

Gosti su poveli u 18. minuti, strijelac je bio Max Gradel. No, taj gol zapravo je samo pokrenuo PSG…

U 31. je izjednačio Neymar, a četiri minute kasnije najskuplji nogometaš u povijesti asistirao je Adrienu Rabiotu.

Edinson Cavani u 74. postiže treći gol za PSG, ali Toulouse se ne predaje i unosi novi dašak neizvjesnosti preko Christophera Juliena u 78.

Ipak, kraj priče u 82. minuti, strijelac je bio Javier Pastore. U 84. je zabio i Layvin Kurzawa, da bi u drugoj minuti sudačke nadoknade Neymar svojim drugim golom zaključio susret.

U ranije odigranim susretima Caen je uz gol Ivana Santinija slavio kod Lillea, a Marseille je na svom Velodromeu odigrao tek 1:1 s Angersom.  piše